LA-28TBS

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : LA-28TBS

Ürün Kodu :

Kategori : Dimplex Isı Pompası

Alt Kategori : Hava Kaynaklı Isı Pompası


Sipariş Ver


Çift Kompresörlü hava/su Isı pompası. Isıtma ve Sıcak Su hazırlığı

dot-dot-dot

Duvara monte edilmiş ısı pompası WPM Econ’a ve kısmi yük işletimindeki güç düzenlemesi için iki kompresöre sahip ısı pompası. Akış optimizasyonunun, izolasyonlu kompresör odasına sahip inceltilmiş gövdesi, doğal sessiz hava gürültüsü için eksenel fanı ve gövde gürültüsü çıkışının kesilmesi için serbest salınımlı kompresör taban plakası vasıtasıyla gürültü optimizasyonu. Hava hacim akımının COP-optimizasyonu uyarlaması için yüksek güç kompresörü ve EC-fanı vasıtasıyla yüksek performans katsayıları. Yüksek sıcak su sıcaklıklarına sahip daha etkin bir sıcak su hazırlaması ve optimize edilmiş bellek yüklemesi vasıtasıyla çekme miktarları için FWO-fonksiyonelliği. Devridaim dönüşü ve entegre edilmiş ısı miktarı sayacı üzerinden defrost devresinin sensörik denetlemesi sayesinde yüksek işletme güvenliği (Isı pompası yönetimindeki ısıtma, sıcak su ve yüzme havuzu hazırlanması için hesaplanan ısı miktarının göstergesi). Aşağıdakiler için en uygun sistem hazırlamasına sahip Üniversal yapı şekli ve esnek geliştirme olanakları:

• iki değerli veya iki değerli yenilenebilir enerjili (güneş,odun,vs.) işletim şekli • Karıştırılmamış ve karıştırılmış ısıtma devrelerine sahip dağıtma sistemi
• Yük değişkenli elektrik tarifelerin kullanımı (SG Ready)

-10°C’lik bir dış sıcaklıkta 60°C’lik bir maksimum akış sıcaklığına ulaşılabilir. Gidiş ve dönüş hattı sensörleri entegre edilmiştir; dış algılayıcı (Norm NTC-2) teslimat kapsamındadır. Pislik Tutucu ve akış kontrolörü entegre edilmiştir. Bina içine monte edilecek düzenek ve dış ünite arasındaki elektrikli bağlantı teslimat kapsamında bulunmayan kaplanmış 2-damarlı bir veri kablosu (örn. LİYY; enine kesit 0,6mm2) üzerinden gerçekleşir.

dot-dot-dot

Isıtma gücü ve güç sayısı (COP) EN 14511’e göre belirlenmiştir.
Yüksek akış sıcaklıkları tüm yıl boyunca sıcak su hazırlanması için mevcuttur!
Korunmayan, serbest kurulum sırasında hava üfleme yönü ana rüzgar yönü enine olarak gerçekleşmelidir!