LA 60TUR+

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : LA 60TUR+

Ürün Kodu :

Kategori : Dimplex Isı Pompası

Alt Kategori : Hava Kaynaklı Isı Pompası


Sipariş Ver


Çift eşanjörlü ve ısı geri kazanımlı hava/su-pompası Isıtma,sıcak su ve soğutma için optimize edilmiş

dot-dot-dot

Duvara monteli ısı pompası yönetimi WPM Econ5Plus’a sahip dış mekan kurulumu için ısı pompası ve kısmi yük işletiminde güç ayarlaması için çift kompresör. Doğal hafif sesli hava gürültüsüne sahip yavaş hareket eden baykuş kanatlı vantilatör, izolasyonlu kompresör odası ve gövde gürültü çıkışının kesilmesi için serbest salınımlı kompresör taban plakası vasıtasıyla gürültü optimize edilmiştir. Yüksek performans kompresörü, elektronik genleşme valfi vasıtasıyla yüksek performans katsayıları ve Isı kullanım tarafındaki yüksek hacim akışları ile EN 14511 önergesine uyumlu yüksek güç performans katsayılarına sahiptir. İhtiyaca bağlı defrost işleminin otomatik ve sensörik denetlemesiyle yüksek işletim emniyeti; entegre edilmiş ısı miktar ölçer ile (ısı pompası yönetimindeki ) ısıtma ve sıcak su hazırlaması için hesaplanan ısı miktarının göstergesi. Esnek genişletme olanaklarına sahip düşük sıcaklık ısıtma sistemleri için Üniversal yapı şekli aşağıdakiler için:

• iki değerli veya iki değerli yenilenebilir enerjili (güneş,odun,vs.) işletim şekli
• Karıştırılmamış ve karıştırılmamış sıtma devrelerine sahip ısı dağıtım sistemi
• Yük değişkenli elektrik tarifelerin kullanımı (SG Ready)
Gidiş ve dönüş hattı sensörleri entegre edilmiştir; dış algılayıcı (Norm NTC-2) teslimat kapsamındadır. Pislik tutucu ve akış

kontrolörü entegre edilmiştir. Isı pompası ve ısı pompası kumandası arasındaki Elektrikli Data bağlantı hattı kablosu EVL…U ayrı sipariş edilmelidir.

dot-dot-dot

Isıtma, soğutma gücü ve güç sayıları (COP/EER) EN 14511’e göre belirlenmiştir.
Isı kaynağı sıcaklığına bağlı olarak ulaşılabilir akış ısısı sıcaklıkları ek sınırlar diyagramında mevcuttur.
Opsiyonel bir hata akım koruma şalterinin montajı sırasında değişim ve titreşimli eşit hata akımlarının yanında düz eşit hata akımlarını da saptayan RCD-Tip B yerleştirilmelidir.

dot-dot-dot