LA-6TU

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : LA-6TU

Ürün Kodu :

Kategori : Dimplex Isı Pompası

Alt Kategori : Hava Kaynaklı Isı Pompası


Sipariş Ver


Duvara yakın kurulum için hava/su- ısı pompası. Isıtma ve Sıcak SU

dot-dot-dot

Duvara monte edilmiş ısı pompası yönetimi WPM Econ5Plus’a sahip dış mekan kurulum için ısı pompası. EC kontrollü-Baykuş kanatlı tip fan vasıtasıyla doğal sessiz hava sesi, İzolasyonlu kompresör odası ile gürültü optimizasyonu ve gövde gürüttü bağlantısının kesilmesi için salınımlı olarak hazırlanmış kompresör taban plakası. Yüksek performans kompresörü, Yüksek verimli evaporatör ve elektronik genleşme valfi sayesinde yüksek COP katsayıları ve EN 14511 uyarınca ısı tüketim tarafı üzerinde akış hızlarının ve COP değerlerinin yerine getirilmesi. Defrost işleminin sensörik ve otomatik denetlemesiyle yüksek işletim emniyeti; entegre edilmiş kalorimetre ile (ısı pompası yönetimindeki ısıtma ve sıcak su hazırlaması için hesaplanan) ısı üretim ve tüketim miktarının göstergesi. 50 cm’lik emiş tarafındaki asgari duvar mesafesi duvara yakın kurulumu mümkün kılar. Esnek genişletme olanaklarına sahip düşük sıcaklık ısıtma sistemleri için Üniversal yapı şekli aşağıdakiler için:

• iki değerli veya iki değerli yenilenebilir enerji (güneş,odun,vs.) destekli işletim şekli • Karıştırılmamış ve karıştırılmış ısıtma devrelerine sahip ısı dağıtım sistemi
• Değişken Elektrik yük tarifelerine uygun kullanımı (SG Ready)

-10°C’lik bir dış hava sıcaklığında 56°C’lik bir maksimum akış ısısı sıcaklığına ulaşılabilir. gidiş dönüş hattı sensörleri entegre edilmiştir; dış algılayıcı (Norm NTC-2) teslimat kapsamındadır. Pislik Tutucu ve akış kontrolörü entegre edilmiştir. Elektrikli data bağlantı hattı EVL . .UE Isı pompası ve ısı pompası yönetimi arası için ayrı sipariş edilmelidir.

LA 6TU

dot-dot-dot

Isıtma gücü ve performans katsayısı (COP) EN 14511’e göre belirlenmiştir.

Kar yüksekliğinin fazla olması beklene yerlerde beton kaide yüksekliği serbest hava emişini sağlayacak şekilde projelendirilmelidir.