LAK 6IMR LAK 9IMR LAK 14ITR

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : LAK 6IMR LAK 9IMR LAK 14ITR

Ürün Kodu :

Kategori : Dimplex Isı Pompası

Alt Kategori : Hava Kaynaklı Isı Pompası


Sipariş Ver


Split Tip Hava/Su- Isı Pompası „Kompakt” Isıtma,soğutma ve sıcak su

dot-dot-dot

Bir klima gazı hattı üzerinden (özle aksesuar) bağlanan hidrolik ünitesine (içte) ve ve dış üniteye sahip ısıtma,soğutma ve sıcak su için ısı pompası. Güç çıkış ayarlı kompresöre (inverter) sahip dış ünite ısıtma gücünü binanın sıcaklık ihtiyacına uyarlar ve duvara yakın olarak monte edilebilir. Elektronik ayarlanmış fan vasıtasıyla ses yankı optimizasyonlu. 2,5-6kW (6IMR), 2,5– 8,9 kW (9IMR) ve 5,5 – 14,7 kW’lik (14ITR) ayar alanı ile ısıtma ve sıcak su gücü esnek olarak gerçek sıcaklık ihtiyacına uyarlanabilir. Isıtma işletiminde radyatörler ve zeminden ısıtma devreleri için iki farklı sıcaklık seviyesi ayarlanabilir. Soğutma işletiminde tek ısı devresi üzerinden dinamik olarak soğutulabilir. Aşağıdaki bileşenler yer tasarruflu olarak monte edilmiştir ve işletime hazır haldedir:

• Yüksek verimli sirkülasyon pompası
• entegre boru tipi elektrikli ısıtıcı (2 / 4 / 6 kW güç seçenekli) Kullanım sıcak suyu için 60 °C’ye kadar ve ısıtma işletimine yedek rezerv olarak kullanılabilir

• Değişken elektrik tarfilerinin kullanımı (elektrik dağıtım firmasına bağlı )
İki değerli veya iki değerli yenilenebilir enerji (Güneş, Odun,vs ) destekli çalışma durumu için esnek genişletme olanakları. LAW 14ITR’de yoğuşma tavası ısıtması seri halinde entegre edilmiştir.
LAW 6IMR ve LAW 9IMR için aksesuar olarak (KWH 60) mevcuttur. Binada iç ünite ve dış ünite arasına monte edilecek elektrik bağlantısı
teslimat kapsamında mevcut olmayan bir kaplanmış iki damarlı veri kablosu (örn. LİYY enine kesit 0,6 mm2) üzerinden gerçekleşir.
Pislik Tutucu ve akış kontrolü entegre edilmiştir. Akış ve dönüş hattı sensörü entegre edilmiştir; dış algılayıcı (Norm NTC-2) ve basınç Manometresi teslimat kapsamındadır.

dot-dot-dot

Isıtma-, soğutma gücü ve performans katsayıları (COP/EER), EN 14511’e göre
Split tip ısı pompasının işletime alınması gereken klima gazı teknikli öğrenim nedeniyle iç ve dış ünitelerin bağlanması için mecburen yetkili servisi üzerinden gerçekleşmelidir.
Duvara asmalı iç ünite zeminin hazırlanmasından önce ısıtma işletimini mümkün kılar.
Üürnler için belirtilen verilerde serinin piyasaya sürülmesine kadar ve sürülmesinden sonra değişebilecek olan ön veriler söz konusudur!!