Vessen VTXN25B A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima -

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : Vessen VTXN25B A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Ürün Kodu : -

Kategori : Klima

Alt Kategori : Vessel


Sipariş Ver


Vessen VTXN25B A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Tasarladığı üst düzey klima modelleri ile bilinen Vessen markası, güncel özelliklerle dolu modeli VTXN25B A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima ile ilgi görmeyi sürdürüyor.

Vessen Klimalarla Mevsimsel Farklılıklara Veda Edin

  • Vessen VTXN25B A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima, içeriğinde yer alan hava akım yön ayarı aracılığıyla kullanıcılarına konfor dolu bir kullanım sunuyor.
  • Donanımları içerisinde nem giderici fonksiyonunu barındıran model, içerisinde bulunduğu odanın nem değerlerini makul seviyelere taşıyarak ferahlatıcı bir etki yapıyor.
  • Beyaz renk seçeneği ile görücüye çıkan Vessen klima modeli, hava akım yön ayarı özelliği ile kullanıcılarının konforlu ve rahat zamanlar geçirmelerini sağlıyor.
  • Turbo mod ve otomatik fan hızı gibi özelliklerle desteklenen model, yüksek performanslı bir klima deneyimi sunarken bunu 53 dB olarak belirlenen iç ünite ses gücü sayesinde sessizlik içerisinde yapıyor.
  • R4 10A gaz tipine sahip olan Vessen klima, hata teşhis ve koruma özelliği sayesinde ortaya çıkabilecek aksaklık ve duraklamaların önüne geçiyor

Başarının Kaynağı Etkileyici Teknik Veriler

  • BTU (Isıtma Kapasitesi): 10000
  • BTU (Soğutma Kapasitesi): 9000
  • Enerji Sınıfı: A++
  • Inverter: Var
  • Klima Türü: Split (duvar tipi)

Tutumlu Bir Klima Modeli

2 yönlü otomatik hava salınımı, buz çözme ve ayarlanabilir fan gibi özelliklerle dolu olan Vessen VTXN25B A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima, güçlü teknik özelliklerinin yanında düşük enerji tüketimi ile de seviliyor. A++ enerji tüketim sınıfında yer alan model, tutumlu yapısıyla tasarruflu bir enerji tüketimine imza atıyor. Tüm bunların yanında estetik tasarımı ile de dikkat çeken Vessen VTXN25B A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima, işlevsellik ve görselliği birlikte arayan kullanıcılar için ideal bir seçenek olarak görülüyor.

 
Vessen Vtxn 25B Sez. İnverter A++ 9.000 Btu Klima
Özellikleri: * Soğutmada A++ Enerji Sınıfı * Sezonsal İnverter Özelliği İle A Sınıfı İnverter Klimalara Göre %20 Daha Fazla Tasarruf. * Otomatik Dikey Üfleme Özelliği İle Homojen Ortam Sıcaklığı. * -15*C'Ye Kadar Isıtma Yapabilme Özelliği İle Yüksek Performans. * Turbo Fonksiyonu Ve İnverter Teknolojisinin Birleşimi İle Hızlı Isıtma - Soğutma. * Stany By Modunda Sadece 1W Enerji Tüketimi. * Arıza Teşhis Sistemi İle Daha Hızlı Servis Hizmeti * Yüksek Yoğunluklu Filitresi Sayesinde Tozu Ve Poleni %80 E Kadar Emer * Tek Tuşla "Konfor" " Short Cut" Düğmesine Bastığınızda Ünite Kaydedilmiş Modda Çalışacaktır. Parametrelerin Yeniden Ayarlanmasına Gerek Yoktur. Daikin Türkiye Servis Numarası: 444 99 90 *Klima Montajı Daikin Servisleri Tarafından Ücretsiz Olarak Yapılmaktadır. (İç Ünite İle Dış Ünite Arasında 5 Metre Borulama Mesafesine Kadar Ücretsizdir.) *Ürün Teslim Alındıktan Sonra Daikin Servisinden Klima Montajı İçin Talep Oluşturulmalıdır

Önemli Not: Soğutma kapasitesi için verilen yaklaşık m2 bilgisidir. Evin konumuna, yalıtımına ve klima modeline göre değişiklik gösterebilmektedir.
 
 
 
 
 
 
BTU (Isıtma Kapasitesi) 10000
BTU (Soğutma Kapasitesi) 9000
BTU Aralığı 5000 - 9000
Enerji Sınıfı A++
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Inverter Var
Klima Türü Split (Duvar Tipi)
Maksimum Etki Alanı (m2) 20
Renk Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 53
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000BI0SN